fbpx

Misja Dwoje na głowie

Witaj na Dwoje na głowie!

Jestem wdzięczna, że tu jesteś.

Dwoje na głowie istnieje po to, by wspierać przedsiębiorczynie w zdobywaniu klientów on-line, tak by miały więcej czasu na to, co dla nich na prawdę ważne. Znajdziesz tu treści na temat promowania swoich produktów i usług w Internecie, łączenia pracy z macierzyństwem oraz hackowania swojego życia, by wycisnąć z niego jeszcze więcej.

Poznaj moją historię

Cześć! Jestem Sylwia Miłosz. Od ponad 10 lat pracuję w branży marketingowej. Wspieram przedsiębiorczynie w zdobywaniu klientów on-line bez zbędnego tracenia czasu.

Jednak jak to wszystko się zaczęło?

Gdy zostałam mamą, mój świat przewrócił się do góry nogami, a ja zmieniłam swój sposób patrzenia na życie. Chciałam więcej czasu spędzać ze swoją rodziną.

W tym czasie poznałam wiele fantastycznych mam-przedsiębiorczyń, które miały podobny cel do mojego. Zauważyłam również, że ich produkty i usługi, w które wkładają tak wiele serca, nie sprzedają się na tyle dobrze, by mogły stanowić dla nich stabilne źródło dochodu. I wtedy doszłam do wniosku, że mogę pomóc tym wspaniałym kobietom promować ich produkty i usługi w Internecie.

I tak narodziło się Dwoje na głowie – projekt, za pomocą którego pomagam przedsiębiorczyniom w zdobywaniu klientów on-line, by miały czas na to, co dla nich na prawdę ważne.

WIĘCEJ O MNIE

Zobacz jak mogę Ci pomóc:

Najlepszy Newsletter Przedsiębiorczyni

Obserwuj @dwojenaglowie