fbpx

Sylwia Miłosz

Witaj na mojej stronie! Bardzo się cieszę, że tu trafiłaś.

Nazywam się Sylwia Miłosz. Wspieram przedsiębiorczynie w zdobywaniu klientów on-line. Wierzę, że zaoszczędzony w ten sposób czas, mogą wykorzystać na to, co dla nich ważne.

Od ponad 10 lat jestem związana z branżą marketingu, a od 7 lat odkrywam blaski i cienie macierzyństwa. 

Zawodowo wspieram przedsiębiorczynie w ich działaniach marketingowych, a prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbiam czytać, słuchać muzyki, jeździć na rowerze, podróżować i.. uwielbiam też moje dzieci 😊

Moją misją jest pomaganie przedsiębiorczyniom w zdobywaniu klientów on-line bez zbędnego tracenia czasu. Dzięki temu mogą wykorzystać ten zaoszczędzony czas na to, co dla nich ważne.

Jestem za holistycznym podejściem do prowadzenia biznesu. To podejście na 1 miejscu stawia przedsiębiorczynię i jej potrzeby (#mefirst). Uważam, że trzeba najpierw zrobić coś wspaniałego dla siebie, by móc służyć swoim klientom na 100%.

W ramach Dwoje na głowie:

⭐ Wspieram przedsiębiorczynie w promowaniu ich marek i maksymalizacji zysków poprzez efektywne działania e-marketingowe. Jako przedsiębiorczyni wiem, jak ważne jest, by każda wydana złotówka zwróciła się z nawiązką.

⭐ Pomagam przedsiębiorczyniom osiągać ich cele, dzięki czemu mogą poświęcać czas na to, co na prawdę kochają.

Tak, dobrze czytasz ❗

Możesz WYRÓŻNIĆ SWOJĄ MARKĘ na tle konkurencji i osiągać z tego tytułu duże zyski nie poświęcając na to bardzo dużo czasu. To właśnie moje pole działania. Wystartowałam z projektem Dwoje na głowie, by pomóc Ci osiągać Twoje cele i wyciągać maksimum korzyści z prowadzenia firmy – tych finansowych, jak i pozafinansowych.

Zobacz jak mogę Ci pomóc:

Najlepszy Newsletter Przedsiębiorczyni

Obserwuj @dwojenaglowie